Books

Economics
Nonfiction
Science

Books like How Did We Get into This Mess?: Politics, Equality, Nature

How Did We Get into This Mess?: Politics, Equality, Nature

2016, George Monbiot

Джордж Джошуа Річард Монбіо (англ. George Joshua Richard Monbiot; нар. 27 січня 1963) — британський журналіст, автор книг, відомий своєю екологічною та політичною діяльністю. Живе в Уельсі, веде щотижневу колонку в «The Guardian», автор кількох книг. Засновник організації «The Land is Ours» («Земля належить нам»), мирними методами бореться за права на доступ громадян до ресурсів землі та на вільне пересування громадян по всій країні, включаючи приватні ліси, парки тощо. В січні 2010 року заснував сайт ArrestBlair.org, що пропонує винагороду людям за спробу мирного цивільного арешту колишнього британського прем'єр-міністра Тоні Блера за злочини проти людства і військову агресію.

Виріс у Південному Оксфордширі, у великому заміському будинку. Його батько, Раймонд Джеффрі Монбіо, був бізнесменом, який очолював форум Консервативної партії з торгівлі і промисловості, а мати Розалія була главою окружного муніципальної ради Південного Оксфордширу протягом десяти років. Монбіо здобув освіту в приватній школі в Бекінгемширі й виграв відкриту стипендію в коледжі Брейзнос, що в Оксфорді.

Similar Books

If you like How Did We Get into This Mess?: Politics, Equality, Nature, you might also like: Six Degrees, Postcapitalism: A Guide to Our Future, and Mud, Sweat and Tears